Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Öğrencilerimizin kişisel potansiyelini ve yeteneklerini sonuna kadar geliştirmelerine olanak sağlayan bir eğitim-öğretim ortamı sunarak ‘dünya insanı’ yetiştirmektir.

Vizyonumuza ulaşacak ölçüler içerisinde çalışarak ulaşmak istenilen değerlere ulaşmaktır. Önceden de bahsettiğimiz gibi ülkenin ihtiyacı olan teknik eleman yetiştirmek ve bürokrat yetiştirerek ülkemize hizmette bulunmaktır.

31 yıllık geçmişimize baktığımızda yetiştirdiğimiz kişiler ülkenin çeşitli kademelerinde hizmet vermektedirler. Bizlerde bununla gurur duymaktayız.

Vizyonumuz

Eğitim ciddi bir iştir ve biz yaptığımız işi fazlasıyla ciddiye alıyoruz. Geleceğinize en az sizin kadar değer veriyor ve bu zorlu yolculukta sizlere destek oluyoruz.

Geleceğin dünyası ve Türkiyesinin şartlarını şimdiden ön görüp genç bireylerimize rehberlik ederek  gerekli donanımları edinmelerini  sağlamak, bu vesile ile hem hizmet verdiğimiz bireylere hem de ülkemizin  geleceğine katkıda bulunmaktır.

Kariyer Kurs Merkezi ile öğrenciler, akademik ve bireysel becerilerini geliştirirken, kişiye özgü danışmanlar ile kariyer planlaması yaparak sınavlara hazırlanır. Sınavlara hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Kariyer Kurs Merkezi; planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek, eğitimin çıtasını yükseltmektedir.

Yetiştireceğimiz insanların Türk örf, adet, gelenek ve göreneklerine bağlı, değişen dünyanın teknolojik yapısına uyum sağlayabilecek eğitimi vermek, gelişmiş ülke standartlarına ulaşabilecek ve onlarla yarışacak insan gücü yetiştirmek olacaktır.

Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, Eğitim ve öğretimi çağdaş bir altyapıyla evrensel standartlarda yürütmek ve ülkemizde örnek gösterilen kurumlar arasında yer almaktır.

BAŞARI KARİYER'DİR